0сь тeпeр пoчнeтьcя…Щoйнo, в прямому ефірі о 22:50 Аваков пiшoв вa-бaнк і пyблiчнo звuнyвaтuв Порошенка в …

0
6835

Міністр Внутрішніх Справ України Арсен Аваков публічно, на всю країну, звинуватив екс президента Порошенка в скоєнні тяжких злочинах заради захоплення влади

За словами Міністра Внутрішніх Справ вся країна знає, що чинний Президент України скуповував голоси злиденного народу. Його навіть теоретична перемога на виборах буде нелегітимною і ніхто ні в Україні, ні в світі, цю перемогу не визнає.

По суті це буде захоплення влади. В такому випадку світова спільнота і народ України повинні діяти швидко і рішуче.

Про це він розповів в ефірі «Свободи слова» на ICTV, пише  Інтерфакс-Україна .

«Я наведу приклад однієї кримінальної справи, яка розслідується в Василькові Київської області.

Мова йде про підкуп голосів … Один зі штабів провладної команди наймає агітаторів, ті вибирають сто чоловік, як правило, найбідніших, йдуть до них в квартири і запитують, чи готові вони підтримати кандидата і, якщо так, то пропонують допомогу. Зі ста чоловік 30 говорить «так, ми готові». Цих людей записують, йдуть до райради або соцзабез зі списком і кажуть керівнику райради, мера виділити цим людям по тисячі гривень. Використовуючи засоби програми «Турбота», закладеної в бюджеті », – заявив міністр.

За словами Авакова, після того, як адмінресурс був задіяний і гроші пенсіонеру були виплачені, надходить дзвінок зі штабу, що дзвонить цікавиться, чи отримав гроші людина. Як заявляє Аваков, на ствердну відповідь той, хто телефонує просить стримати слово і за підтримки кандидата.

Глава МВС стверджує, що такі випадки мали місце в Київській області, Києві, Одесі та області і в Харківській області – офіційно. Насправді ж сітка діє у всіх селах, містах, областях і обласних центрах нашої країни.

Говорячи про конкретний кримінальному провадженні по ситуації в Василькові, міністр уточнив, що слідче управління нацполіціі направляє повістки 2 тисячам осіб, які опинилися всередині даної схеми в якості покупця, що купується або посередника.

Відзначимо, що масова скупка голосів зубожілого за 5 років народу, створення сіток, використання адміністративного ресурсу, використання незаконної агітації та масові фальсифікації на виборах прирівнюються до захоплення влади. Визнання захоплення влади також є тяжким злочином.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...