«А за трамваї хто платити буде ?», — Зеленський знову наїхав на Кличка. А тепер найцікавіше (відео)

0
442

Проводячи закупівлі, представники влади повинні віддавати перевагу вітчизняному виробнику.  Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час відвідання ДП «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім.  А. М. Макарова »в Дніпрі.

Спілкуючись з працівниками підприємства, Глава держави отримав скаргу, що міська влада Києва не розрахувалася за трамваї.  Володимир Зеленський тут же зателефонував меру столиці Віталію Кличку.

Зеленский призвал мэра Киева Виталия Кличко рассчитаться за трамваи с днепровским предприятием

Проводя закупки, представители власти должны отдавать предпочтение отечественному производителю. Об этом заявил Президент Украины Владимир Зеленский во время посещения ГП «Производственное объединение Южный машиностроительный завод им. А. М. Макарова» в Днепре. Общаясь с работниками предприятия, Глава государства получил жалобу, что городские власти Киева не рассчиталась за трамваи.

«Вони виконали замовлення, а грошей люди не отримали.  До мене звертаються як до Президента, я дзвоню вам », — сказав він під час розмови.
«Але головне питання не в цій заборгованості, хоча я прошу вас її погасити, а в тому, що вони хотіли брати участь в тендері, але його кваліфікаційні умови прописали таким чином, що український виробник не може брати в ньому участь.  Тобто умови прописані під поставки з-за кордону.  Якщо можна, розберіться з питанням фінансів.  А про те, як використовувати нашого вітчизняного виробника, який для нас в пріоритеті, ми з вами поспілкуємося окремо », — підкреслив Президент.
ГляделкаUA

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...