Актору зі «Сватів» Добронравову дозволили в’їзд в Україну: документ

Служба безпеки зняла заборону на в’їзд до України російського актора із серіалу «Свати» Федіра Добронравова. СБУ зняла заборону ще влітку 2019 року.

Про це в СБУ повідомили у відповідь на запит «УНН».

У відомстві уточнили, що ухвалили це рішення на виконання рішення суду, а в’їзд актору дозволили ще у липні 2019 року.

Представник Добронравова також підтвердив, що СБУ зняла заборону ще влітку і актор про це знає.

Обласний Київській суд ухвалив рішення, що Федір Добронравов не є загрозою для України, — сказав представник актора.


Відповідь СБУ на запит журналістів «УНН»

Що відомо про заборону показу серіалу «Свати» в Україні

22 листопада 2017 року СБУ заборонила в’їзд в Україну Федору Добронравову. Заборона повинна була діяти 3 роки. Тоді силовики заявляли, що росіянин неодноразово дозволяв собі антиукраїнські публічні заяви, в яких, зокрема, підтримував анексію Криму Росією.

У 2017 році Володимир Зеленський, один із творців серіалу «Свати», висловив обурення  можливою забороною серіалу та наголосив, що така ініціатива точно не допоможе економіці України. Згодом він записав емоційне відеозвернення. У соцмережах набрав популярності флешмоб на підтримку серіалу «Свати», а Держкіно вагалося щодо рішення про заборону. Однак 29 листопада Міністерство культури внесло російського актора Добронравова у «чорний список» осіб, які створюють загрозу національній безпеці.

Того ж дня в Україні офіційно заборонили показ серіалу «Свати». 10 січня 2019 року «1+1» подав до суду на Мінкульт через заборону «Сватів».

ТОВ «Телерадіокомпанія студія 1+1» та ТОВ «Кіноквартал» позивалися до суду щодо заборони від СБУ на в’їзд до України актора Федора Добронравова (громадянина Росії) та трансляції на території України деяких фільмів з його участю

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Актору зі «Сватів» Добронравову дозволили в’їзд в Україну: документ