«Андрій – хороший адвокат»: Батько Богдана висловився про його роботу із Зеленським

0
38

Батько глави офісу президента України Андрія Богдана, доцент юридичного факультету Львівського національного університету Йосип Богдан розповів про кар’єру сина і його співпрацю з Володимиром Зеленським. Подробицями юрист поділився в інтерв’ю, передають Патріоти України.

За словами батька, призначення його сина на високу посаду змінило життя сім’ї. «Звичайно, я хвилююся: вдасться чи ні. Хоча впевнений, що вдасться», – заявив Богдан-старший. Він розповів про студентські роки глави ОП. Так, як з’ясувалося, член команди Зеленського не пробував практикувати в юриспруденції, поки вчився.

«Не можна бути дуже розумним: і в університеті, і на роботі. Мені здається, що це помилкова оцінка власних можливостей», – пояснив Богдан. Він також зазначив, що чиновник навчався на «добре» і «відмінно», і оцінки, які отримував, не були «натягнутими».

Батько розповів і про кар’єру сина в якості правозахисника.»Країну лякали тим, що він – адвокат Коломойського, але я в цьому випадку маю іншу позицію. Він був адвокатом не тільки Коломойського. А це значить, що він – хороший адвокат», – поділився Богдан-старший.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...