Аваков розповів, хто з кандидатів найбільше замішаний в підкупі виборців

0
0

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що кримінальні справи про підкуп голосів виборців перед президентськими виборами реєстрували щодо 4 кандидатів, найбільше щодо Петра Порошенка і Юлії Тимошенко.

Про це міністр сказав під час зустрічі з представниками Національного демінститут і Всесвітнього конгресу українців, повідомляє УП з посиланням на прес-службу МВС.

“За час усього моніторингу вони стосуються всього 4-х кандидатів на пост президента України – Порошенко, Тимошенко, Тарути і Гриценко”, – заявив Аваков, розповідаючи про кримінальні справи щодо підкупу виборців.

За його словами, інформація про Анатолія Гриценка не підтвердилася і кримінальні справи закрили.

“Що стосується Тарути – був встановлений факт в одному з округів в місті Одеса. Зараз триває розслідування кримінального провадження і, швидше за все, там буде звинувачення”, – додав він.

Міністр розповів, що Сергій Тарута сам прийшов в міністерство і “просив розслідувати цей факт до кінця”.

При цьому Аваков сказав, що основні кейси підкупу виборців стосуються Порошенко і Тимошенко.

“Співвідношення кримінальних проваджень початих за повідомленнями про факти підкупу виборців наступне: близько 60% стосуються кандидата Порошенко і 40% – Тимошенко”, – повідомив міністр.

Аваков сказав, що найбільший ризик має система “сітки” кандидата від влади, натякаючи на чинного президента Порошенко.

“Вона, за зверненнями заявників, поширена по всій країні. Нас” завалили “величезною кількістю доказів, зокрема, фото і відео, як дрібних порушень, так і суттєвих. Більшість справ тривалі в розслідуванні і, швидше за все, будуть завершені вже після виборів “, – пояснив він.

В цілому, за словами Авакова, з початку виборчої кампанії поліція зареєструвала 4294 звернення, пов’язані з виборами, відкрито 299 кримінальних проваджень та складено 633 адміністративних протоколи.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...