Чуть не побилися, крики на всю студію: Ведуча ледь розняла в прямому ефірі міністра Зеленського і Тимошенко(ВІДЕО)

0
17

Міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов посварився з лідеркою ВО “Батьківщина” Юлією Тимошенко через відкриття ринку землі в Україні.

Дискусія розгорілася в ефірі програми “Право на владу” у четвер, 19 вересня (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

Так, Тимошенко сказала, що українським фермерам немає чого дати в заставу, щоб банк зміг прийняти для кредитування купівлі землі.

“У нас 42 млн га сільськогосподарської землі. Це 72% території України. Якщо й продавати, то хіба не слід запитати про це в народу України, який нею володіє?” – поцікавилася вона.

Далі Тимошенко звернулася до передвиборчої кампанії президента Володимира Зеленського, в якій він обіцяв вирішувати важливі питання референдумами. Вона запитала у Милованова, чи буде референдум щодо ринку землі.

“Земля буде інструментом, на який видаватимуть заставу”, – почав Милованов.

“Тобто, земля в заставу? Покажіть мені надійні банки?” – обурилася лідерка “Батьківщини”.

Міністр попросив її не перебивати і заявив, що й зовсім перестане відповідати на запитання.

“Ця земля розпродана вже, вона взята в оренду. Не перебивайте мене! Може, неофіційно, але вона в оренді. На ній щось росте. Зараз поїдемо і подивимося, росте чи ні. Росте. Хто це посадив?” – звернувся він до Тимошенко.

У суперечку втрутилася ведуча Наталія Мосейчук: “Не заводьтеся. Ви ж були у Трускавці”. Але Милованов емоційно попросив договорити. “Ось я хочу говорити, почекайте всі! Я не заводжуся! Це важливо. Суспільство має знати правду”, – сказав він, активно жестикулюючи.

Милованов звернув увагу на те, що в Україні не рідкість кричущі випадки з переоформленням землі. “Ринок існує. Він не прозорий. Він для тих, у кого є гроші, юристи, схеми. Йдеться не про створення ринку, а про його прозорість”, – розповів він.

З цією метою міністр закликав встановити справжніх власників компаній, які скуповують землю в Україні.

Loading…

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...
-->