“Давайте пишатися Україною не тільки онлайн”: Зеленський запустив флешмоб до Дня прапора України

0
28

Президент Володимир Зеленський закликав українців у День державного прапора вивісити з вікон жовто-блакитні стяги.

До цього глава держави закликав у відеозверненні.

“Давайте пишатися Україною не тільки онлайн. У мене є пропозиція до українців із кожного куточка нашої неньки та до всіх українців світу: зробімо флешмоб. Давайте завтра розфарбуємо у жовто-сині кольори нашу планету. Давайте вивішувати український прапор із вікон, щоб кожна вулиця, кожна площа, кожне місто і ціла країна стали жовто-синіми”, – закликав Зеленський.

Він згадав про людей, які не можуть вільно демонструвати любов до України на національного стягу.

“Ви знаєте, зараз є дійсно багато українців, які змушені ховати наш прапор під ліжко. В тих місцях, де за український стяг можуть забрати у в’язницю. І думаю, ці люди багато б віддали за можливість спокійно пройти зі своїм прапором. Тому, давайте завтра не полінуємось і вдягнемо наші вулиці у жовто-сині кольори. Зробимо це разом!”, – заявив український президент.

Також, як стало відомо, президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо.

Глава держави подякував за послідовну позицію Канади щодо неможливості повернення Росії до «Великої сімки» в умовах агресії, яка триває на Донбасі, та окупації Криму.

Він також зазначив, що у ситуації, коли продовжують гинути українці, необхідно не повертати Росію до «Сімки», а змушувати її виконувати свої зобов’язання.

Володимир Зеленський подякував Джастіну Трюдо за готовність дотримуватися тієї ж принципової позиції щодо неприйнятності повернення РФ до «Великої сімки», яку він продемонстрував ще під час минулорічного саміту G7 у Канаді.

Президент України та Прем’єр-міністр Канади домовилися продовжити обговорення проблематики протидії агресивній політиці Росії та захисту інтересів України після саміту «Великої сімки» у Франції.

Раніше президент України провів розмову з прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном.

“Вони погодились, що у контексті агресії Росії в Україні, окупації Криму та невиконання Росією Мінських угод, неможливо говорити про приєднання Росії до Великої сімки”, – відзначає речниця Зеленського у Twitter.

Днями президент США Дональд Трамп заявив, що прихильно ставиться до їдеї повернення Росії до Великої сімки. Трамп також заявив, що президент Росії Володимир Путін перехитрив попередника Трампа на посаді президента США, і через це Росія була виключена з Великої вісімки.

У попередні роки Трамп поклав на Обаму відповідальність за незаконну анексію Криму Росією, і заявив, що його власна реакція на ці події могла би бути іншою.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...