Дівчині пересадили руки від донора-чоловіка, і через деякий час вони стали жіночими

Лікарі дивуються такому феномену.

Лікарі були вражені феноменом адаптації у дівчини, яка отримала нові руки від донора-чоловіка. «Великі та волохаті» спочатку вони швидко втратили рослинність, стали набагато більш витонченими і фемінним, інформує Ukr.Media.

Мешканка Індії Шрейя Сідданагоудер пройшла через пересадку обох рук, які були отримані від донора чоловічої статі. Подальша трансформація донорських кінцівок вразила не тільки дівчину, але й досвідчених лікарів. Великі за розміром і покриті волосками руки за роки після операції стали більш фемінним. Змінився їх розмір, текстура шкіри і навіть її колір, щоб максимально відповідати з основним тілом реципієнтки. Такі трансформації медицина раніше не спостерігала.

Життя Шреї перевернулося з ніг на голову у 2016, коли вона у 18 років потрапила в страшну ДТП і позбулася обох рук. Роком раніше в її рідній Індії провели першу в історії країни трансплантацію рук. Кінцівки дівчині відрізали нижче ліктя, вона була включена в список підходящих кандидатів на пересадку.

ЧИТАЙТЕ:

Перша подібна операція пройшла в США в 1999 році на чоловікові, що втратив ліву руку через невдало запущеного феєрверка. До теперішнього часу здійснено 200 подібних операцій у всьому світі.

Найбільшою складністю є пошук донорів, особливо в Індії, де з релігійних причин родичі не дозволяють відрізати кінцівки у пацієнтів, чий мозок мертвий. Лікарі все-таки відшукали такого донора, але це був чоловік довгого зросту і темношкірий. Спочатку пересаджені руки виглядали диспропорційними, але за короткий час повністю адаптувалися.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Дівчині пересадили руки від донора-чоловіка, і через деякий час вони стали жіночими