Дмитро Гордон: “Сказав в очі Президенту Зеленському – повернути сьогодні Донбас – це пiдірвати всю Україну зсередини

0
0

Популярний телеведучий і журналіст Дмитро Гордон в ефірі ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера” на каналі “Україна” заявив, що він під час нещодавньої зустрічі з президентом Володимиром Зеленським у очі йому сказав все, що він думає про сьогоднішню ситуацію з Донбасом. За словами Гордона, сьогодні на окупованій частині Донбасу від сили залишилося тисяч 30. З цього числа лише невелика частина працездатних людей.

Гордон зазначив, люди, які могли щось робити, давно вже покинули Донбас, знайшли як себе реалізувати далеко від свого будинку. Основний контингент на Донбасі – це збройні формування чисельністю 30 тисяч. Військові училища залишають випускники училищ «ДНР» і «ЛНР».

Тележурналіст зазначив, що він сказав Зеленському, що він би на його місці запропонував всім, хто хоче виїхати в Україну з Донбасу покинути окуповану територію, після чого збудував би величезний паркан, відгородившись від ОРДЛО, і зайнявся економікою на решті території країни, щоб побудувати процвітаючу країну і Донбас тоді повернеться сам.

джерело

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...
-->