Гончарук знайшов спосіб відбuрати квартuрu в українців: скандальнuй закон вже в Раді (подробиці)

Законопроект по внесенню поправок в закон про псевдомінування подав на розгляд до Верховної Ради Кабміном Олексія Гончарука.

Зазначено, що комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує прийняти новий законопроект. Все із−за того, що останнім часом кількість помилкових дзвінків зросла. Доповнює проблему те, що одночасно повідомляють про замінування десятків об’єктів.

Про це повідомляє прес−служба Верховної Ради.

«Комітет вважає необхідним прийняти законопроект №2642, тому що останнім часом кількість завідомо неправдивих повідомлень про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності, набули загрозливого масштабу. При цьому одночасно повідомляється про замінування десятків об’єктів», − написано в повідомленні.

Найчастіше мінують школи, лікарні і інші об’єкти, що мають велике значення для громадян. Виведення з експлуатації таких місць може бути небезпечним для країни. Тому правоохоронці реагують на всі заяви.

ЧИТАЙТЕ:

У законопроекті заявлено, що якщо людина повідомляв про мінування повторно, а його дії спричинили тяжкі наслідки торкнулися і критично важливих об’єктів, то покарання за дзвінок буде від 4 до 8 років з конфіскацією майна.

Раніше ми повідомляли, що Олексій Гончарук прокоментував чутки про своє майбутнє звільнення і розповів, готовий вибачитися за космічні зарплати своїх міністрів.

«Я скільки себе пам’ятаю – мене звільняють. Уряд працює в звичайному режимі. Для мене звично поява подібної інформації в ЗМІ. Ніяких заяв я не писав, з президентом подібних тим не обговорював», − підкреслив прем’єр.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Гончарук знайшов спосіб відбuрати квартuрu в українців: скандальнuй закон вже в Раді (подробиці)