Хіти тижня. «Их нравы»: П’яна росіянка влаштувала скандал у літаку і обмочилася (відео)

0
353

У Росії жінка напилася на борту літака авіакомпанії Royal Flight, обмочилася і влаштувала скандал з персоналом і пасажирами. Це сталося на нічному рейсі з Домінікани в Москву. Про неадекватну поведінку туристки розповів один з очевидців НП, повідомляють Патріоти України.

За словами чоловіка, спочатку жінка поводилася адекватно, незважаючи на явне алкогольне сп’яніння. Вона зайняла своє місце, як і інші пасажири, а потім пішла в туалет.

«Коли літак вже пішов на руліжку, вона виходить з туалету, а бортпровідник просить її зайняти своє місце, ось-ось уже злетимо. На що та там стала говорити: «Можна я залишуся в туалеті, мені погано» і так далі. Бортпровідник їй каже: «Це неможливо зробити», попросив її зайняти своє місце. Вона підняла істерику, що ні, «Я не займу своє місце, мені потрібно в туалет» і так далі. У результаті її якось заспокоїли, посадили. Вона стала вимагати менеджера і просити пояснити їй, чому літак затримався на годину і так далі», – розповідає свідок подробиці розпочатого конфлікту.

Потім скандальна пасажирка на деякий час пішла в інший салон до бортпровідників. Про що вона з ними говорила, невідомо, однак, повернувшись на своє місце, жінка почала лаятися з іншими пасажирами.

«Вона стала викрикувати образи, лаятися з усіма навколо, не підкорялася вимозі бортпровідників підняти спинку крісла. Протягом приблизно двох годин був ось весь цей скандал, а політ тривав 12 годин. Капітан корабля сказав: «Пасажири, якщо ви не заспокоїтеся, я буду змушений здійснити посадку, і всі штрафи буде оплачувати дебошир». Після цього начебто вона там якось заспокоїлася, заснула і все», – каже пасажир рейсу.

Однак перш, ніж заспокоїтися, скандалістка встигла перекинути їжу, яку їй принесли бортпровідники. З ролика видно, що на підлозі біля вільного сусіднього від дебоширки крісла лежать перевернуті контейнери. Але і це не єдиний безлад, який влаштувала п’яна росіянка. У якийсь момент вона зрозуміла, що їй необхідно в туалет але, судячи з усього, не захотіла туди йти. Невідомо, було це здійснено випадково або навмисно, але дебоширка обмочилася, сидячи в своєму кріслі.

«Це російський борт, наші громадяни поверталися з відпочинку додому. Ми приземлилися в Шереметьєво, поліції там не було. Причому я і мої друзі виходили останніми з літака, за нами йшла тільки ось та жінка. Можливо, з нею провели якусь бесіду. Хвилин на десять, напевно, затримали, просто самі бортпровідники провели бесіду, швидше за все, це було так», – підсумував очевидець.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...