Хіти тижня. ​»Зелена Хунта» доведе «москвських ждунів» до божевільні: Міністр науки Ганна Новосад оголосила про ліквідацію російськомовних шкіл в Україні​

0
0

З вересня 2020 всі російськомовні школи України перейдуть на українську мову. Про це в ефірі «Прямого» телеканалу розповіла міністр освіти України Ганна Новосад, зазначають Патріоти України.

«Російськомовні школи ще є, однак з вересня 2020 такі школи переходять на українську мову навчання. Школи мов меншин, що належать до мов Європейського Союзу — з вересня 2023 року. Власне, і тих, і тих ми до цього переходу маємо підготувати. Однак у цих школах, які в основному будуть навчатися українською мовою, все одно буде зберігатися можливість вивчати свій предмет — рідна мова — рідною мовою», — розповіла Новосад.

Як повідомлялося, в Україні 28 вересня 2017 набрав чинності закон «Про освіту», який, зокрема, визначає, що мовою освітнього процесу в навчальних закладах є українська. Відповідно до закону, згідно з освітньою програмою одна або кілька дисциплін можуть викладатися двома чи більше мовами. Особам, які належать до національних меншин, гарантується право на навчання рідною мовою поряд з українською в окремих класах комунальних установ дошкільної та початкової освіти.

Конституційний Суд визнав цей закон таким, що відповідає Конституції.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...
-->