«Карлиця або дитина?»: скандал з усиновленою в США українською дівчинкою набирає обертів

0
0

У США суд буде вирішувати долю українки, яку всиновила американська родина, а потім відмовилася від неї, заявивши, що це доросла карлиця

Виявилося, що у дівчини вроджена проблема з кістками.

Прийомні батьки українки Наталії Грейс Майкл і Христина Барнетт усиновили її в 2010 році. На той момент, розповіла пара, дівчинці, як вони вважали, було шість років. Однак пізніше у Барнетт з’явилися сумніви. Вони вирішили, що Наталя ¬- доросла дівчина, яка видає себе за дитину.

Пізніше американська пара почала звертати увагу на дивне часом агресивна поведінка удочеріння Наталі.

«Вона ховала ножі в наших диванах. Казала, що хоче вбити членів сім’ї. Вона підливала хімікати до кави. Вона розмазувала кров на дзеркалах. Вона могла стояти над нами, коли ми спали. Могла стати посеред кімнати і сказати, що тільки чекає слушного часу», – розповіли неприємні подробиці про Наталю Барнетта, йдеться в сюжеті ТСН.

В результаті у Барнетт закінчилося терпіння і вони звернулися до фахівців. Ті заявили, що Наталя не дитина, її рік народження – 1989. До того ж, вона страждає ще й психічними розладами.

Їй змінили в документах її вік з 11 років на 22 роки, зняли житло, допомогли отримати номер соціального страхування, дали купони на покупку продуктів. Потім пара була змушена виїхати в Канаду.

А коли подружжя повернулося, то їх заарештували за те, що, нібито, залишили напризволяще дитину. Виявляється, сама Наталя заявила на колишніх прийомних батьків в поліцію. Тепер має відбутися резонансне рішення суду, на якому вирішуватимуть Наталя – доросла дівчина чи дитина, і скільки ж їй років, в кінці кінців.

Тим часом журналістам вдалося розшукати біологічну матір Наталії та дитячий будинок, в якому жила дівчинка, коли від неї відмовилася рідна мама.

Мати дівчини Анна живе в Миколаєві. Вона зізналася, що коли дізналася, що дівчинка має інвалідність, то відмовилася від неї. Анна запевняє, що Наталю вона народила в 2003 році, а не в 1989-му.

Добре пам’ятають дівчинку і в миколаївському будинку дитини. Її фото в альбомі закладу показали співробітники.

«Вона була дуже доброю дівчинкою. Ми її дуже любили. Волосся ми їй заплітали завжди», – розповіла головний лікар Миколаївського обласного будинку дитини Ольга Литвинова.

Вона додала, що Наталю готували до операції на кістках і саме тоді з’явилася сім’я з США, яка її удочерила.

Зараз Наталя живе в родині американського пастора в штаті Індіана – Ентвона і Синтії Менсі. Вони просять у суду повернути дівчинці в документах її дитячий вік.

Закриті слухання у цій скандальній справі починаються вже на наступний тижня, а ось за участю присяжних справа буде розглядатися 28 січня.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...
-->