Коли найдешевше їхати у відпустку: Поради подорожуючим українцям

0
113

Тревел-експерт Андрій Ніколаєв радить їхати у відпустку в другій половині червня. А ось в серпні ціни на відпочинок значно зростають, та й, як не дивно, кількість відпочиваючих додається, пише «Сегодня», повідомляють Патріоти України.

«Ідеальний час для відпустки за вартістю — це друга половина червня. Ще не так багато людей і вартість щодо липня — серпня значно нижче. Але якось традиційно в світі найбільш пікові дати, коли всі відпочивають, це друга половина липня і весь серпень — у цей період дуже високі ціни і дуже багато людей», — говорить він.

Експерт також радить починати планування відпочинку раніше, вже в лютому-березні, хоча в Україні цей досвід не надто поширений, тому що наші співвітчизники не звикли задовго планувати відпочинок.

«При такому плануванні отримати хорошу ціну набагато реальніше, ніж чекати знижки в пік сезону. Також це дає можливість вибору більшого спектру готелів, оскільки хороші готелі ніколи не «горять», і не пропонують спеціальні ціни, а швидко заповнюються і знімаються з продажів», — підсумував Миколаїв.

Загрузка...