Коломойський і Аваков оголосили Зеленському війну. І хто тепер скаже, що ЗЕ – людина Бєні

Президент так довго не наважувався почати війну з Коломойським і Аваковим, що ці двоє почали першими.

Плівки Гончарука – це і є відверте оголошення війни Зеленському. За день до цього Дубинський репоста божевільну теорію змови, створену в інституті майбутнього Авакова про Оман і польоти в Москву. До цього люди Коломойського дозволяли собі атакувати тільки членів команди Зеленського, але ніколи його самого. Вони атакували ініціативи президента, але ніколи не особисто його.

Це війна. І нехай президент не думає, що вийде пропетлять. Не вийде. І чим раніше він сам піде в наступ, тим легше йому буде.

А самі пленкі- розмова нормальних людей людською мовою про те, як пояснити складні економічні речі простою мовою. Це як раз про фінансову грамотність.

І це дійсно складно. Боротьба за свідомість президента – це як ілюстрація загальної боротьби з популістами в країні. Популісти не обмежені нічим, а люди, що намагаються пояснити суть процесів обмежені правдою. Це погана диспозиція. Як можна виграти суперечку з Тимошенко в прямому ефірі, адже вона відразу придумає 100500 нових міфів, які просто неможливо спростувати. Так і люди Коломойського можуть як папуги повторювати про піраміду держ боргу, адже сказати їм це просто, а пояснити, що ніякої піраміди немає вимагає часу і уважного слухача.

ЧИТАЙТЕ:

Радує, що місячні пошуки компромату народили ось тільки це. Гора народила мишу. Ми роками слухали розмови топ чиновників, де вони ділили потоки. І навіть не дивувалися. І навіть не говорили про відставку уряду. Адже це була норма.

Тепер, коли олігарх хоче спровокувати кризу, він змушений виривати з контексту слова і атакувати комплекси президента. Можна годинами сперечатися про те, чи говорить ця плівка що то про розуміння економіки. Але вона точна говорить про те, що у людей на цій плівці є цінності, адже найбільший компромат, який зміг нарити головний спеціаліст по компромату в країні, полягає в вирваних з контексту фразах. І для України це велике досягнення.

Коломойський зробив свій крок. Тепер черга президента. Війна почалася.

Джерело

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Коломойський і Аваков оголосили Зеленському війну. І хто тепер скаже, що ЗЕ – людина Бєні