Кухня площею 6 кв.м. “до” і “після” невеликого ремонту: яскраві фото

0
0

Ви любите вільні квартири, просторі кухні? На жаль, більшість старих будинків не можуть нас порадувати подібним розмахом. Таке можливо лише в сучасних новобудовах!

Втім, якщо у вас є трохи творчої жилки, ви завжди зможете придумати що-небудь, що урізноманітнить навколишню дійсність!

Ось і Марія з Григорієм, молода сім’я, у якій вже незабаром з’явиться маленька дитина, вирішила виправити ситуацію з їх стандартною шестиметровою кухнею.

Отже, що ми маємо на момент «до» ремонту?

Витяжки в кухні не передбачається, освітлення жахливе, розетки розташовані аби-як, холодильник і зовсім «тусується» в коридорі, місця для кухонної техніки немає, посуд ставити нікуди, стіл величезний і старий, дверей і зовсім нема. Так собі кухня, чи не так? І це ще м’яко сказано.

Що ж ми маємо станом на момент «після» ремонту?

Двері – нові, чисті, красиві. Перефарбовані стіни, місце для телевізора (ще й так оригінально оформлене!), Стільниця, невелика барна стієчка для напоїв, сучасний стіл, новий гарнітур, нові стільці, жалюзі в кольорах кухні і ще маса дрібниць, що створюють на кухні затишок і показують нестандартність мислення нових господарів квартири.

Вийшло чудово, чи не так?

Двері з спеціально скла безпечні і дуже зручні, стіни – білі, мінімалістичні, при цьому фасади меблів досить яскраві, що створює певний контраст.

Жалюзі з міцного алюмінію, а на підлозі – лінолеум «під дерево». Відчувається дизайнерська думка!

А ви б хотіли собі таку кухню?

За матеріалами.

03/17/2019


Источник