На весілля моєї доньки з’їхалися усі родичі. Весілля було дуже гарне і багате. Так як молодим не було де жити, моя мати дозволила їм оселитись у своїй квартирі.

В нашій сім’ї були не завжди дуже хороші стосунки, але останнім часом вони зіпсувалися вкрай. У мене зіпсувалися відносини з матір’ю і старшим братом Василем. Ми практично перестали спілкуватися. Я вважаю, що брат і мати зруйнували шлюб моєї доньки.

На весілля Віки, так звуть мою доньку, з’їхалися усі родичі. Весілля було дуже гарне і багате. Так як молодим не було де жити, моя мати дозволила їм оселитись у своїй квартирі. Вона все одно живе за містом на дачі.

Віка з чоловіком зробили там косметичний ремонт, придбали деякі нові меблі і досить добре облаштувались. Молодята прожили в цій квартирі майже три роки. За цей час стала повнолітньою старша донька мого брата. І раптом їй захотілося жити окремо від батьків. У цей момент напевно і дозрів план зруйнувати сім’ю моєї доньки.

ЧИТАЙТЕ:

Мати почала регулярно відвідувати Віку. То їй потрібно щось забрати з дому, то лічильник необхідно подивитися, то просто проходила повз. Спочатку вони терпіли, але потім їм це все вже набридло. Я спробувала поговорити з нею. Стався скандал, мати сказала, що це її квартира і вона може приходити туди коли хоче, а якщо молодим щось не подобається, то можуть з’їжджати.

Донька з’їжджати відмовилася, адже на той час вони вже зробили ремонт, купили меблі. І знову ж таки, мати говорила, що квартира залишиться Вікторії, тому вони почали вкладати туди гроші. Почалися скандали. Мати почала не просто приходити, а наводити там свої порядки. Якось прийшла до них, коли вони зустрічали гостей. То вона влаштувала такий скандал, що гості мусили піти. Зять взагалі, через місяць подав на розлучення, а Віка переїхала до мене. Вони навіть не розмовляють один з одним.

Тепер в тій квартирі живе донька Василя, чому б і ні, в квартирі ремонт, меблі також залишилися там, бо забирати їх нема куди і як розповідають сусіди, влаштовує там постійні вечірки, музика грає до середини ночі, нікому спокою нема. Я кілька разів лаялася з цього приводу з матір’ю і Василем, потім здалася і з ними просто не спілкуюся. Ось так через цю квартиру, розпалася сім’я.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

На весілля моєї доньки з’їхалися усі родичі. Весілля було дуже гарне і багате. Так як молодим не було де жити, моя мати дозволила їм оселитись у своїй квартирі.