Нaйcтрaшнlшa тaємнuця Тuмошенко. Нeвiдoмuй злuв у мeрeжy відео за участю Юлі, на якому видно, як вона…

У мережі інтернет з’явилося відео, яке цілком і повністю підтверджує слова політологів про те, що саме Тимошенко, Порошенко і компанія розвалили країну, а гроші тоннами вивозилися з країни протягом 28 років.

Порошенко, Тимошенко і до з 1993 року не просто працювали проти країни, вони розвалювали багату Україну заради доларів, які згодом вивозилися з країни в невідомому напрямку.

В інтернеті з’явилося архівне відео, яке покликане нагадати народу України кто такая Тимошенко і її банда.

З 1993 року Тимошенко в криміналі. Десятки замовних вбивств, замахи на вбивства, багатомільярдні афери і неймовірна жорстокість.

Після перегляду цього відео ви зрозумієте, чому Україна опинилася на межі розвалу.

Обов’язково додивитеся до кінця!

Зараз ця організована злочинна група заявляє, що Зеленський розвалив країну.

Порошенко, Тимошенко і компанія 28 років при владі. Давайте ж розберемося, що вони зробили за 28 років, крім двох майданів і неймовірного горя для кожного громадянина України.

Тільки факти:

Машинобудування – зруйновано. Авіабудування – зруйновано. Автомобілебудування – зруйновано. Танкобудування – зруйновано. Кораблебудування – зруйновано. Судова система – зруйнована. Правоохоронна система – зруйнована. Охорона здоров’я – зруйновано. Проф.Тех.Образованіе – зруйновано. Долар з 1.8 грн виріс до 28 грн. Ядерний потенціал – знищений.

За останні 6 років Україна стала найбільш корумпованою країною континенту. За останні 6 років громадяни України стали найбіднішими людьми Європи

Так ось, поки «професіонали» 28 років грабували і гробили країну, Зеленський був ще дитиною … Але сьогодні вся та мразь, яка розтягла і знищила найбагатшу республіку СРСР, бездарно просрали її потенціал, звинувачує Президента Зеленського в розвалі країни.

За 28 років кожен з них став мільйонером і мільярдером. Кожен з них доклав руку до розвалу країни, але винен у всьому Зеленський.

Зеленському дісталися огризки України, які вже зібрати воєдино буде неможливо. 28 років вони висмоктували з України найцінніше і через 28 років передали абсолютно знищену країну в управління новим особам.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Нaйcтрaшнlшa тaємнuця Тuмошенко. Нeвiдoмuй злuв у мeрeжy відео за участю Юлі, на якому видно, як вона…