Нарешті! Такого ще точно не було! Вже з 1 березня. В Україні стартує нова програма президента.

У кожному регіоні України за своєчасний старт і реалізацію проєкту “Велике будівництво” відповідають глави обласних державних адміністрацій.

Про це заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час селекторної наради з керівниками ОДА.

“Програма президента “Велике будівництво” стартує з 1 березня. Ми починаємо масштабне будівництво та капітальний ремонт шкіл, дитячих садків, приймальних відділень лікарень, стадіонів та доріг на території всієї країни. З боку уряду ми забезпечимо регіони всім необхідним, щоб будівництво почалось вчасно. Головна задача керівників ОДА – це вчасна координація діяльності з профільними міністерствами та відомствами та координація роботи на місцях”, – наводить слова Гончарука пресслужба Кабінету Міністрів.

Гончарук пояснив, що в кожній області має бути узгоджено з Міністерством розвитку громад і територій перелік об’єктів, які область планує побудувати або відремонтувати упродовж року.

Зокрема, до 14 лютого всі області мають узгодити перелік об’єктів для будівництва з Мінрегіоном у межах ДФРР, який для багатьох є основним джерелом фінансування. Крім того, окремо області також мають узгодити з “Укравтодором” перелік доріг, які планують побудувати в рамках Дорожнього фонду. У пріоритеті – дороги до опорних шкіл та лікарень.

Зазначається, що з усіх областей, які до 1 лютого мали подати “Укравтодору” ці документи, тільки шість вже мають узгоджений перелік доріг, ще 13 планів областей – у процесі узгодження.

Глава уряду додав, що до наступного тижня у кожного голови ОДА має бути конкретний план області з переліком всіх об’єктів і доріг до них. “Ці плани кожен глава облдержадміністрації представить наступного тижня в Києві на уряді”, – сказано в повідомленні.

Додамо, раніше Кабінет Міністрів України затвердив перелік доріг, які будуватимуть та ремонтуватимуть у 2020 році. Загалом на фінансування робіт з будівництва, реконструкції та ремонту доріг витратять понад 30 мільярдів гривень.

Насамперед ремонтуватимуть найбільш зруйновані дороги та ті, ремонт яких розпочали у 2019 році.

У 2020 році з Дорожнього фонду буде спрямовано 31 мільярд 528 мільйонів 105 тисяч гривень на фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення,
– зазначив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Загалом у Кабміні планують відновити 1 тисячу 345 кілометрів доріг державного значення та 3 тисячі 711 метрів мостів. Також проводитимуться ремонти доріг місцевого значення.

Джерело

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Нарешті! Такого ще точно не було! Вже з 1 березня. В Україні стартує нова програма президента.