Не схотів бути «слугою»?: Консультант шоу «Слідство ведуть екстрасенси» відмовився від місця в Раді

0
13

Центральна виборча комісія заявила, що обраний на виборах до Верховної Ради за списком партії «Слуга народу» експерт-криміналіст шоу «Слідство ведуть екстрасенси» Андрій Лисюк відмовився від депутатського мандата. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу ЦВК України в Facebook.

Таким чином, згідно з ч.4 ст.101 закону про вибори народних депутатів, ЦВК має визнати обраним наступного за черговістю кандидата в нардепи, яким є Олена Хоменко. У повідомленні наголошується, що Лисюк подав прохання за власним бажанням. Замість нього обраним депутатом за списком «Слуги народу» визнана директор з управління і розвитку цифрових продуктів ТОВ «Квартал 95», волонтер «Ліги волонтерів» Олена Хоменко.

Андрій Лисюк — директор юридичної компанії Hillmont Partners. Закінчив юрфак академії СБУ. Працював на оперативних і керівних посадах Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю управління СБУ в Києві. Науковий консультант телепроектів СТБ, зокрема шоу «Слідство ведуть екстрасенси».

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...