Не вберегли. В українського політв’язня серйозні проблеми зі здоров’ям. Вони звірі

Українця-політв’язня понад три години тримали в холодному автозаку.

Етап політв’язня Володимира Дудки до російської колонії серйозно погіршив стан його здоров’я. У незаконно засудженого у “справі диверсантів” українця загострилися хронічні захворювання, підвищився артеріальний тиск, повідомив його син Ілля Каверніков.

“На етапі до П’ятигорська батько разом з іншими ув’язненими понад три години мерзли в автозаку, потім ще шість годин його тримали “у карантині”, де теж холодно. Чекали, поки їх розподілять по камерах. А при його захворюваннях холод протипоказаний. Коли розподілили по камерах, тривалий час не видавали постільну білизну”, – розповів він.

За словами Кавернікова, у СІЗО П’ятигорська його батько пробув три тижні. Зараз його можуть етапувати до колонії №11 (суворого режиму) у Ставропольському краї РФ.

ЧИТАЙТЕ:

Раніше Верховний суд РФ залишив без змін незаконний вирок Дудці і Бессарабову, які отримали по 14 років колонії суворого режиму у “справі українських диверсантів”. За словами захисниці українців, прізвища обох у списку на обмін утримуваними особами між Росією й Україною.

Володимира Дудку, Олексія Бессарабова та Дмитра Штиблікова ФСБ затримала в листопаді 2016 року як “учасників диверсійно-терористичної групи ГУР Міноборони України”. У СБУ наголосили на тому, що затримані в Криму українці не є ані співробітниками, ані контактерами з боку спецслужби.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Не вберегли. В українського політв’язня серйозні проблеми зі здоров’ям. Вони звірі