Неймовірна історія про бізнесмена, який проявив милосердя у чистому вигляді

0
124

Неймовірно: Невідомий бізнесмен, який купив мамі 7 дітей будинок, і далі опікується сім’єю!

Марії Ракус із села Куровичі,яка виховує 7 донечок, пощастило зустріти на своєму шляху великодушного благодійника.

Нагадаємо, Сергій, прізвища якого не знає ніхто, навіть сама жінка, раніше купив для багатодітної сім`ї будинок. Серед тих, що були в селі на продаж, обрав найкращий.

Але ця історія ще не закінчилася – благодійник оплатив ремонт у будинку, який саме триває, а також сантехніку та нові меблі. Отож, дива таки трапляються і вони під силу звичайним людям з великим серцем.

Дива стаються! Але це лиш художній вислів. Насправді це не диво, це звичайна природня реакція духовно здорової людини – поділитися тим, що у тебе в надлишку, з тим у кого цього дуже бракує і хто не це заслуговує. І при цьому не тиражувати свій вчинок по інформаційному просторі. Здавалось би як просто, а така рідкість! Я про невідомого безнесмена, який купив багатодітній родині із села Куровичі будинок. Марія Ракус із своїми 7-ма донечками жила у крихітній квартирці 22 кв.м. Ви не уявляєте який у неї порядок! Це талант домашньго менеджменту! Не кожен так зможе.

Про це пише у своєму пості на Facebook Вікторія Балицька:

“Структурувати одяг для сімох дітей в маленькій кімнаті – то космос.

Сергій прочитав про родину в газеті. Приїхав у гості до Марії, перконався, що вона доглядає за дітьми, що вона хороша мати і купив їй будинок. Вартість побажав залишити в таємниці. Коли прийшов до сільради поцікавитися які є будинки на продаж, то її секретар Ірина Бундза подумала, що чоловік жартує)) Із усіх будинків він обрав найкращий і радився із Марією, чи їй підходить.

Будинок уже оформлений на Марію Ракус. Ще триває ремонт. Його робить Сергій за свої кошти. Облаштовує ванну, туалет в середині будинку і замовив частину меблів. Марія так і не знає його прізвища! Вдумайтеся – Марія не знає. Не те що село, місто, район, область… Це справді сприймається як диво на тлі дешевого піару крутих дядьків на дитячих пісочницях. Ми з колегами недавно жартували, що скоро достойники дитячі пісочниці відкриватимуть і кликатимуть журналістів щоб зняли як вони перерізають стрічку між бордюрчиками тієї псочниці…

А тут йо і згідно християнської формули: нехай ліва рука не знає, що робить права…
на фото Марія Ракус із трьома донечками (решта вдома) на сходах свого нового будинку Мрії, яка збулася.”

За матеріалами  amazing-ukraine

Загрузка...