Нібіру атакує Землю суперзброєю, апокаліпсису не уникнути: “Місяць знищений”

0
100

Землю накриє апокаліпсис після того, як Нібіру знищила головний супутник нашої планети

Про це заявив відомий уфолог Скотт Уорінг, передає Главред

За його словами, агентство NASA приховує реальний стан Місяця, оскільки він булв знищений суперзброєю Нібіру.

Уфолог стверджує, що осколки Місяця вже 30 серпня накриють Землю, спровокувавши на нашій планеті справжній апокаліпсис. А всі знімки, які сучасна офіційна наука показує людям, ретельно оброблені в фоторедакторі.

“Хлопці, це дійсно мене злить. Одна справа побачити, як інстаграмери використовують фотошоп для селфі, але інше-зловити NASA за редагуванням фото, яке воно публікують. Я хотів краще подивитися на цю фотографію, тому я завантажив її і додав світло. Раптово я побачив безлад по краях фотографії і по всій її поверхні. Фотографія виглядає зернистою і піщаною.

На ньому є подряпини і сліди від кисті. Одне можна сказати напевно, ми не можемо довіряти NASA. Ось 100% доказ того, що вони редагують фотографії, і якщо вони це зроблять, вони також будуть редагувати чужі структури і кораблі”, — впевнено заявляє Уорінг.

У соціальних мережах також були опубліковані ще два страхітливих знімки з космосу, які красномовно говорять про наближення кінця світу на Землі. Зокрема, на першому фото можна побачити дивний промінь, який виходить від невідомого об’єкта і перетинає Сонце в напрямку Землі.

Це явище було зафіксовано астрономами. На другому знімку відображено пульсуючу блакитну хмару між хмарами. Згрупувавши всі наявні дані, неназвані уфологи прийшли до невтішного висновку, що промені на тлі Сонця — це електромагнітне суперзброю прибульців з Нібіру, блакитна планета внизу – це сама Планета смерті, а світиться хмара — НЛО, на якому знаходиться установка, генеруюча вбивають промені.

“NASA не буде редагувати знімки Місяця з естетичних міркувань. Якщо вони вдалися до такого фокусу, значить, все дуже погано. Я майже не сумніваюся, що суперзброя Нібіру розбомбило місяць і від неї вже майже нічого не залишилося, а НАСА приховує ймовірне зіткнення супутника із землею 30 Серпня. Це цілком можливо, так як місяць в цей день максимально наблизиться до нашої планети. Якщо її розмір і маса істота зменшилися, то гравітаційне поле Землі її притягне як потужний магніт, і вона вріжеться в нас зі швидкістю кулі вже через пару тижнів. А все через смертоносну Нібіру”, – прокоментував скандал з Місяцем Російський уфолог, який захотів залишитися інкогніто.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...