Офіційно: вступили в силу скандальні штрафи! В українців заберуть останнє!

0
14

Президент Володимир Зеленський не встиг відстрочити “драконівські” штрафи для українців

Про це йдеться в повідомленні, яке з’явилося на сайті Державної фіскальної служби.

У відомстві нагадали, що вже з сьогоднішнього дня, 22 серпня, вступають в силу жорсткі санкції за порушення правил ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією на територію України.

ДФС зазначила, що “драконівські” штрафи повинні були ввести ще 22 травня, але їх довелося відтермінувати з-за великої кількості нерозмитнених транспортних засобів і протестів “евробляхеров” в українських містах.

“Нагадаємо, що за новими правилами у разі перевищення терміну доставки транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення на 20-30 діб передбачений штраф у розмірі 85 тис. грн”, – йдеться в повідомленні.

За умови, якщо строк було перевищено більше ніж на 30 діб, а також у разі втрати або раскомлектації транспортного засобу, згідно з правилами, то власнику транспортного засобу загрожує штраф у розмірі 170 тис. грн або авто буде підлягати конфіскації.

Аналогічні грошові покарання при перевищенні термінів тимчасового ввезення транспортних засобів: за перевищення строку на 20-30 діб буде штраф на суму 85 тис. грн, більше ніж на 30 діб, а також у разі втрати або раскомплектації авто – 170 тис. грн штрафу або конфіскація.

Раніше ми повідомляли про те, що президент Володимир Зеленський обіцяв відстрочити відкладе введення штрафів для водіїв на “єврономерах” до кінця 2019 року. Зокрема, у команді глави держави планували внести відповідний законопроект у перший день роботи нової Верховної Ради, 29 серпня

Документ передбачав відкладення введення фінансових санкцій для власників “євроблях”, які порушили правил ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією на територію України ще на три місяці.

Джерело

Loading…

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...