Олена Зеленська вся в чорному раптово звернулася до українців, потрібна допомога: подробиці

0
0

Олена Зеленська поділилася радісною новиною про те, що вона взяла участь в створенні книг для дітей з вадами зору

Олена Зеленська, як тільки її чоловік Володимир Зеленський, став президентом України активно бере участь у різних благодійних акціях. Як пише Politeka, на цей раз вона вирішила приєднатися до акції, яка проходить вже протягом 4-х років під назвою “Кнігачтоговоріт”. В рамках цієї акції волонтери створюють аудіо-книги для дітей, які має дефекти зору.

Про цю подію Олена Зеленська поділилася на своїй сторінці в Instagram.

“Сьогодні я також приєдналася до проєкту і озвучила дві японські казки: «Момотаро» і «Дві жаби».
Близько 60-80% дітей в Україні мають особливості зору. Такі проєкту потрібні для того, щоб діти з порушенням зору і незрячі діти опановували шкільну літературу і відчували себе включеними в освітній процес “, – написала Олена Зеленська.

Також Перша леді закликала всіх небайдужих приєднатися до благодійної акції та зробити цей світ для дітей з вадами зору більш доступним і зрозумілим. Багато українців із захопленням сприйняли таку ініціативу Зеленської та написали їй слова подяки.

На опублікованому знімку Олена Зеленська позує в студії звукозапису з листами текстів в руках. Для цього виходу вона вибрала наряд чорного кольору.

Раніше повідомлялося, що Олена Зеленська виступила на Конгресі педіатрів України. Перша Леді прийняла важливе рішення в майбутньому змінити систему харчування в школах, з метою її вдосконалення і розвитку.

Дружина президента повідомила, що, згідно з аналітичними даними, поки майже половині учнів в школах не подобається їжа в вітчизняних сталевих.

Перша Леді також поцікавилася думкою українців в мережі:

«Розкажіть, що ви або ваші діти хотіли б змінити у шкільних їдальнях та буфетах?», – додала вона.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...
-->