«Опудало, тупе бидло»: У Портнова істерика через те, що про нього запитали у Зеленського під час прес-марафону президента

0
0

Питання повернення Портнова до України журналісти під час прес-марафону 10 жовтня піднімали двічі. На який саме епізод так бурхливо відреагував одіозний політик-юрист – достеменно не відомо, однак «дісталося» журналістам добряче – у «стилі Портнова», передають Патріоти України.

У першому епізоді, де пролунало прізвище «Портнов», Зеленському журналіст Антон Голобородько говорив про те, що глава ОП Богдан та його заступник Смирнов є близькими друзями одного з авторів диктаторських законів Януковича – Портнова. У другому епізоді президента запитали, чому Портнов повернувся до України саме після перемоги на виборах Зеленського.

У відповідь на все це Портнов у своєму телеграмі опублікував емоційний пост, що починається такими словами: «Якесь опудало запитало сьогодні на пресконференції президента: чому, коли ви перемогли, в країну повернувся Портнов?».»Відповім сам. По-перше, я приїхав при прокурорі Луценку, главі СБУ Грицаку, спікері парламенту Парубію і до інавгурації нового президента. По-друге, тому що йдіть НХ. А по-третє, тому що я у вас забув запитати, коли мені в’їжджати до своєї країни», – перелічив свої аргументи Портнов.»Відповів дуже коротко, тому що це для особливої цільової аудиторії – тупого бидла з обмеженою дієздатністю», – брутально підсумував Портнов.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...
-->