Пенсіонерка з Одеси зірвала ефір “112 каналу”, сказавши все, що думає про Зеленського, – всі аплодували: відео

0
167

Населення України сходиться на думці, що шоумен Володимир Зеленський несерйозно оцінює президентські вибори і не готовий до високої посади.

Ефір соціально-політичного ток-шоу “Голос народу” від 5 квітня був присвячений найбільш обговорюваною темою –  другого турупрезидентських виборів і дебатів  Петра Порошенка і Володимира Зеленського, передає “Діалог

Однак одним з найгостріших моментів програми став телефонний дзвінок з міста Одеси від пенсіонерки, яка намагалася дізнатися, що чекає Україну в разі президентства шоумена Зеленського.

За словами жінки, для більшості українців головне не платіжки і ціни, а майбутнє нашої країни, яка веде оборонну війну вже п’ятий рік.

“За що люди проливали кров, за що залишилися сиротами діти? Я ніколи не підтримувала Порошенко, але в цей раз вибір за нього, тому що він відстояв нашу країну, якою б вона не була”, – заявила телеглядачка.

“Невідомо, що Зеленський буде робити  з Донбасом і Кримом. Чому він не виступає? Для нього триває” 95-й квартал “”, – додала вона про несерйозність кандидата.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...