Петро Порошенко почав діяти: заміновано пів Києва. Що коїться?

0
96

Почалось те, про що ми писали ще зовсім недавно. Петро Порошенко та його воєнізоване угрупування почало створювати ілюзію хаосу в Україні.

Всього за пів доби було заміновано пів Києва. Усі дзвінки про замінування надійшли саме з Києва, – повідомляють правоохоронці.

Найстрашніше те, що рано чи пізно один дзвінок виявиться справжнім і в повітря злетить якийсь об”єкт інфраструктури.

Наші джерела в правоохоронних органах відмічають, що мінерами виступають люди Порошенко.

Ось що нам розповіли:

“Петро Порошенко, Рінат Ахметов та інші олігархи створюють ілюзію хаосу в столиці та інших містах України. Їм потрібно, щоб люди відчували страх. Цей страх рано чи пізно можна буде конвертувати в ненависть до правоохоронних органів та влади. Петро Порошенко готує дестабілізацію країни і це тільки початок. Я хочу попередити владу, що рано чи пізно один дзвінок виявиться справжнім. Зупиніть олігарха. В іншому випадку він зупинить всю країну…”

Коментар УП речника Нацполції Ярослава Тракала, twitter МВС України

Пряма мова: “Надійшов лист на електронну адресу про замінування об’єктів інфраструктури включно з житловими будинками, освітніми закладами, пологовими будинками, торговельними центрами і дипломатичною установою і мостами”.

Деталі: Тракало пояснив, що, зважаючи на час пік і велике скупчення транспортних засобів, поліція з кінологами проводить перевірку на мостах без зупинки дорожнього руху.

За словами речника Нацполіції, текст повідомлення про замінування подібний до тих, які правоохоронці отримували раніше і перевіркою не підтверджувалися. Наразі кіберполіція працює над встановленням адресата, який надіслав лист про замінування.

Пізніше в МВС уточнили, що поліція перевіряє анонімну інформацію про замінування 11 дитячих садочків, 8 медичних закладів, 20 житлових будинків, столичних мостів, 1 дипломатичної і 7 держустанов, а також ТРЦ.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...
-->