Помер ветеран АТО, снайпер батальйону “Донбас”. Пішов добровольцем і протягом 3 років брав участь у бойових діях…

Ekaterina Bondarenko

Помер ветеран АТО, снайпер батальйону “Донбас” Дмитро Фесенко.

21 жовтня помер ветеран антитерористичної операції, воїн Національної гвардії, снайпер батальйону “Донбас” Дмитро Фесенко.
“Сьогодні помер Дмитро Фесенко … Раптово. Тромб. Це сталося на тренуванні. У неділю, 27-го, він мав брати участь у Марафоні морської піхоти США. Дмитро – справжній герой російсько-української війни, доброволець батальйону “Донбас” Національної гвардії Україна (в НГУ служить і його дружина), після поранення він став одним з “локомотивів” розвитку українського “спорту ветеранів”. До того ж йому довелося боротися і з важким онкологічним захворюванням … Вічна Пам’ять!” – повідомив Сергій Коваленко, передає Цензор.НЕТ.

Дмитро Фесенко пішов добровольцем на війну і протягом 3 років брав участь у бойових діях по всій лінії фронту. У 2015 році був поранений унаслідок підриву на розтяжці. Пізніше у нього діагностували мієлому (рак кісткового мозку).

ЧИТАЙТЕ:

Друзі та побратими Дмитра Фесенка оплакують смерть свого друга. На його сторінці у фейсбуці безліч повідомлень, у яких люди згадують, яким був Дмитро, і сумують через його раптову смерть.

“Вчора звістка про Діму просто збила мене з ніг, бо такі прекрасні люди мають довго жити,а не вмирати в 36. Вночі він прийшов до мене уві сні. Мабуть попрощатися… чи то сказати “до побачення”… Він завжди з усіма вітався і всіх був радий бачити, попри всі труднощі його життя,про які я, наприклад,навіть не здогадувалася… А потім , там, в моєму сні, легко так побіг гірською стежиною кудись високо в гори… Яскравих марафонських стежин тобі, Дмитре Фесенко, ТАМ! Тобі вже не болить… і хоча б ця думка трішки тішить всіх, в чиїй душі тут,на землі,ти залишив світлу про себе пам’ять! І так, ти таки переміг той клятий рак,бо йому не вдалося зламати тебе!” – пише Віта Ченкова.

Джерело

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Помер ветеран АТО, снайпер батальйону “Донбас”. Пішов добровольцем і протягом 3 років брав участь у бойових діях…