Пoрoшeнкo тільки що звeрнyвcя дo Зeлeнcькoгo з нeoчiкyвaнoю пpoпoзuцiєю

0
28

Команда “Європейської Солідарності” у своїй політичній діяльності готова допомагати новій владній команді у всіх питаннях, що представляють державний інтерес: забезпечення підготовки України до вступу в Європейський Союз і НАТО, а також відсічі спроб антиукраїнських сил розгорнути державу назад до російського рабства.

Про це лідер партії Петро Порошенко заявив в ефірі телеканалу “Україна”.

“Я – людина, яка точно не сповідує принцип “чим гірше, тим краще”. У питаннях, які становлять державний інтерес, президент Зеленський в разі необхідності точно може розраховувати і на мою пораду, і на моє плече, і на мою допомогу. Допомагаючи Зеленському, я допомагаю Україні як патріот, як людина для якої Україна – понад усе, я твердо буду продовжувати цю лінію і надалі”, – сказав Порошенко.

Він також зазначив, що його команда точно підтримає особисте голосування нардепів.Крім того, Порошенко підкреслив, що партія “Європейська Солідарність” точно не буде співпрацювати в парламенті наступного скликання з політичними силами, які сповідують популізм або ідеї повернення України до “русского мира”.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...