Путін зустрінеться з Зеленським! Що сталося, подробиці термінового рішення!

0
22

Зустріч в “нормандському форматі” (Росія, Франція, Німеччина та Україна) відбудеться в найближчі тижні в Парижі

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що сподівається на проведення таких переговорів, повідомляє агентство Reuters.

“Наступні кілька тижнів будуть вирішальними, але я б хотів провести зустріч в “нормандському форматі” в Парижі в найближчі тижні”, – наводить агентство слова Макрона.

Французький президент також висловив думку, що в ході зустрічі сторонам вдасться просунутися “в нових обмінах ув’язненими, по темі Донбасу, з питання демілітаризації”.

Тема саміту в “нормандському форматі” обговорювалася також під час зустрічі президентів Росії і Франції Володимира Путіна і Еммануеля Макрона.

“Нормандская четвірка”, що включає президентів Франції, РФ, України і канцлера ФРН, після початку війна на Донбасі навесні 2014 року підписала документ, який отримав назву “Мінські угоди”.

Відзначимо, президент України Володимир Зеленський запропонував главам 4 держав розширити формат переговорів, включивши в нього і США.

Варто нагадати, що 19 серпня Еммануель Макрон зустрічався з президентом РФ Володимиром Путіним на Лазурному березі у Франції.

Після цього, він вирішив написати пост про зустріч з Путіним російською мовою і розповів про значні досягнення і великі плани у відносинах.

Раніше ми повідомляли, що на зустрічі президента Франції Еммануеля Макрона і глави РФ Володимира Путіна обговорювалася поетапна стратегія зняття «санкцій» з Росії. В такому примирення зацікавлені обидві сторони.

Для цього необхідно дати рух по «мінським угодами», далі будуть проведені зустрічі в «нормандському форматі». Також передбачається, що напруга між Україною і РФ почне спадати.

На думку західних ЗМІ, прогрес в російсько-українському питанні вже явно намітився.

Джерело

Loading…

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...