Раnтово зуnuнилося серце: ішов з життя український топ-політик. Вболівав за народ

На 48 році життя зупинилося серце видатного лікаря, людини з добрим серцем, депута Хмельницької міської ради Івана Франка.

Він був видатною, небайдужою до суспільства та України людиною. З особливим трепетом ставився до пацієнтів, жадав змін на краще в державі, ніколи не залишався осторонь чужої біди.

Іван Франко тривало хворів і так не зміг перебороти недугу.

З 2016 року був заступником начальника з медичних питань – начальник лікарні Міністерства Внутрішніх справ України у Хмельницькій області.

Народився 20 травня 1972 року в місті Дрогобич Львівської області. Закінчив Полтавську стоматологічну академію, факультет лікувальна справа. Інтернатуру проходив в інституті ім.Шалімова в Києві, за спеціальністю лікар-хірург.

У міськраді був членом комісії з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації; членом фракції ПП “За конкретні справи”.

Нагадаємо, у селі Черкаська Лозова Харківської області помер 12-річний хлопчик. Про це виданню “Місто Х” повідомили мешканці села. За їхніми словами, дитина померла від пневмонії.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Раnтово зуnuнилося серце: ішов з життя український топ-політик. Вболівав за народ