Разумков поставив Рабіновича на місце: змусив перейти на українську мову.

0
36

Голова “Слуги народу” Дмитро Разумков змусив представника “Опозиційної платформи – За життя” Вадима Рабіновича перейти на українську.

Суперечка відбулася під час засідання підготовчої депутатської групи.

“Хочу нагадати пану Рабіновичу, що у нас набув чинності закон про мову. Тому просимо вас державною мовою виступати під час роботи погоджувальної групи”, – зробила зауваження представник ЄС Ірина Геращенко.

“У законах это не сказано”, – російською відповів Рабінович.

Головуючий на засіданні Разумков нагадав представнику партії Медведчука, що регламент Верховної Ради передбачає спілкування державною мовою. У відповідь Рабінович попросив показати пункт регламенту про українську мову і продовжив говорити російською.

“Мовою роботи Верховної Ради, її органів і посадових осіб є державна мова – стаття 2 пункт 3 регламенту Верховної Ради”, – зачитав Разумков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Разумков заговорив українською

16 липня набув чинності закон “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. Тепер українська є обов’язковою у всіх сферах публічного життя.

Закон передбачає, що кожен громадянин України зобов’язаний володіти державною мовою. Для тих, хто її погано знає, відкриють в усіх містах безкоштовні мовні курси.

Джерело

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...