«Решал вопросы»: Людину Гройсмана затримали на хабарі у $1000

0
424

Державного службовця секретаріату Кабінету міністрів України 23 березня було затримано під час спроби отримання неправомірної вигоди у розмірі $1 тис., повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України, передають Патріоти України.

«Держслужбовця Р. було переведено на посаду головного спеціаліста з питань технічного регулювання, промисловості, оборонно-промислового комплексу та експортного контролю Управління з питань технічного регулювання та промисловості Департаменту з питань інфраструктури та технічного регулювання Секретаріату Кабінету Міністрів України. У цей же день його було затримано за вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України, під час отримання неправомірної вигоди», – ідеться у повідомленні.

Прес-служба наголошує, що затриманий отримав неправомірну вигоду у розмірі $1 тис. «за вплив на керівництво Головного управління майна та ресурсів Міноборони України, щоб останнє не створювало перешкод у діяльності Комісії з питань ліквідації та реорганізації державних підприємств МО».

«На даний час затриманому повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 369-2 КК України, вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та накладення арешту на його майно», – додали у військовій прокуратурі.

У прес-службі наголосили, що будь-які незаконні дії щодо майна державних підприємств Міністерства оборони України – під постійною увагою військових прокурорів.

«Довідково: ч. 2 ст. 369-2 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, або пропозиція чи обіцянка здійснити вплив за надання такої вигоди) караються штрафом від 750 до 1,5 тис неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років», – поінформували у прокуратурі.

Загрузка...