Селяни замкнули вм клітці дикого вовка і в якості “корму” заштовхали старого віслюка. Те що сталось далі прославило ту родину на всю країну

Цікаво, чи писали ми коли-небудь про Албанію? Якщо ні, то зараз саме час це виправити!

Як-то раз албанське сімейство з містечка під назвою Паток, що на півночі країни, спіймали в лісі вовка. Цим вони прославилися на всю країну. Сім’я займалася сільським господарством, простіше кажучи фермерством. Упіймавши санітара лісу, люди замкнули його в клітці і вирішили потримати деякий час у неволі.

Джерело:bbc-ccnn.com

Зрозуміло, вовк — це небезпечний хижак. Запеклому дорослому вовкові потрібно чимало м’яса для підтримки себе у формі. Але і фермери виявилися цілком собі знавцями законів природи: недовго думаючи, вони заштовхали в клітку, де нудився вовк, старого осла. Чи варто говорити про те, що останній був абсолютно перелякaний і вже з покорою чекав своєї долі? Однак вона розпорядилася його життям не так, як всі очікували. Всупереч всім законам природи, вовк навіть не чіпав осла, а навпаки, фактично розділив з ним помешкання.

Цілий тиждень вовк і осел провели разом, сидячи в одному вольєрі. Вовк за цей час навіть не доторкнувся до свого «сусіда». Навпаки, вони навіть ніби як… подружилися! Після закінчення тижневого строку громадськість, яка дізналася про небачений раніше випадок, буквально-таки завалила фермерську родину листами з проханням відпустити нещфсних тварин. Під тгском уваги з боку односельців і засобів масової інформації албанські селяни все ж відпустили вовка і осла. Останній залишився жити у них на фермі, ну а сірий, природно, втік в ліс.

Однак найцікавіше не це. Через деякий час вовк з’явився знову — на пасовище, де їв старий осел. З того часу він періодично «заглядав на вогник» до віслюка.


Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Селяни замкнули вм клітці дикого вовка і в якості “корму” заштовхали старого віслюка. Те що сталось далі прославило ту родину на всю країну