Смэртельний вірус: в Україні зафіксовано три підозри на 2019 nCoV (ВІДЕО) (ВІДЕО)

Представники Міністерства охорони здоров’я України заявили, що в країні були зафіксовані три підозри на зараження новим смертельним коронавірусом із Китаю.

Перші результати обстеження озвучила міністерка Зоряна Скалецька на брифінгу, який влаштували у Києві у п’ятницю, 24 січня (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

Так, зазначається, що у 2 випадках діагноз не підтвердився, ще 1 – ситуація поки розслідується. Регіони, в яких виникла загроза, названі не були.

«Міністерство вживає всіх заходів для своєчасного виявлення коронавірусу в Україні. Наше головне завдання – не допустити проникнення захворювання в Україну», – розповіла Скалецька, пообіцявши проводити подібні брифінги щотижня.

Також вона запевнила, що Україна готова до подібних викликів.

Виконуючий обов’язки генерального директора Центру громадського здоров’я Ігор Кузін розповів, що для підтвердження наявності нового вірусу необхідно 2-3 тижні для проведення дослідження в референс-лабораторіях Європи.

«У цілому коронавірус із моменту постановки діагнозу «підозра на коронавірусну інфекцію» до моменту підтвердження – це 2-3 дні на рівні області. Підтвердження коронавірусу можливе тільки через референтну лабораторію, яка визначена ВООЗ, і на це може піти від 2 до 3 тижнів», – пояснив він.

Брифинґ Міністерства охорони здоров'я щодо китайського коронавірусу

ТЕРМІНОВО: МОЗ зафіксувало три підозри на китайський короновірус в Україні.

Опубліковано 4 КАНАЛ Пʼятниця, 24 січня 2020 р.

джерело

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Смэртельний вірус: в Україні зафіксовано три підозри на 2019 nCoV (ВІДЕО) (ВІДЕО)