“Сьогодні протест був мирний. У таких ситуаціях ви повинні не мовчати і ховатися”: Зеленському поставили ультиматум, щоб вжити заходів проти Клюєва і Шарія

0
15

Екс-глава Адміністрації президента часів Віктора Януковича і скандальний видеоблогер Анатолій Шарій не можуть і не будуть балотуватися в народні депутати на дострокових виборах Верховної Ради. Президент повинен відреагувати на події. Інакше активісти прийдуть до нього. Про це на своїй сторінці в Facebook заявив волонтер Роман Синіцин, зазначають Патріоти України.

Він повідомив, що сьогодні проти того, щоб названі персонажі потрапили в законодавчий орган за кілька годин на акцію зібралися більше тисячі осіб.

“Сьогодні протест був мирний: постояли, поговорили, покричали, попалили”, – написав він.

Люди вимагають протягом двох днів, щоб ЦВК та Верховний суд розібралися, хто винен у прийнятті скандальних рішень і якщо ці рішення не скасують, то акції протесту можуть стати не мирними.

«Також звертаємося до Володимира Зеленського, президента та гаранта Конституції. У таких ситуаціях ви повинні говорити швидше, ніж люди, а не мовчати і ховатися. Якщо від вас не буде заяви з приводу ганебних рішень про реєстрацію на вибори антимайдановців – втікачів всупереч закону і конституції, то ми прийдемо до вас», – написав він.

Як повідомлялося, Центральна виборча комісія на засіданні 2 липня прийняла рішення зареєструвати екс-главу Адміністрації президента Віктора Януковича Андрія Клюєва і скандального блогера Анатолія Шарія кандидатами в народні депутати.

Источник

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...