Сьогоднішній вчинок Зеленського підкорив мільйони українців. Поrляньте що зробив президент

14 жовтня президент України Володимир Зеленський здійснив робочу поїздку до Донецької області.

Вранці у понеділок глава держави та перша леді Олена Зеленська прийшли до Стіни пам’яті загиблих за єдність України біля Михайлівського Золотоверхого монастиря у Києві, де вшанували пам’ять військовослужбовців і правоохоронців.

Нагадаємо, Володимир Зеленський і його команда дали російській стороні півроку на те, щоб домовиться про початок переговорів в «нормандському форматі».

Про це голова МЗС Вадим Пристайко розповів в інтерв’ю, відповідаючи на питання журналіста про те, скільки президент України Володимир Зеленський дає часу на організацію і домовленості для зустрічі зі главою Кремля Володимиром Путіним.

«Я Б ЗАЛИШАВ НЕ ДОВГИЙ ТЕРМІН, НАПРИКЛАД, ДО КІНЦЯ РОКУ. ПРАВДА, ЧАС СПЛИВАЄ. МИ ГОВОРИЛИ ПРО ЦЕ ВЛІТКУ, МИ МАЛИ НА УВАЗІ ПІВРОКУ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЗУСТРІТИСЯ І ДАЛІ ВЖИТИ ЗАХОДІВ, ПОДИВИТИСЯ, ЯКЩО ПОТРІБНО ПРОВЕСТИ ОСТАТОЧНУ ЗУСТРІЧ, ЩОБ ВИРІШИТИ», – РОЗПОВІВ МІНІСТР.

ЧИТАЙТЕ:

Він зазначив, що з кожним днем ​​часу для організації переговорів стає все менше. При цьому Пристайко вважає, що пересувати терміни не можна.

Джерело

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Сьогоднішній вчинок Зеленського підкорив мільйони українців. Поrляньте що зробив президент