Соловйов знайшов головного ворога в Україні, пропагандист вибухнув гнівом: «Ненавиджу сволота»

Кримінальні справи в Україні заводять люди, що продовжують традиції нацистів

Як передає Politeka.net, про це заявив пропагндист Володимир Соловйов у програмі телеканалу «Росія-1».

За його словами, донос на нього писав «кат Одеси, спалював йому людей в наметовому таборі». Крім того, він підкреслив, що влада України є спадкоємцями Гітлера.

Також він зазначив, що він взагалі не розуміє, на якій підставі проти нього були порушені кримінальні провадження, оскільки всі його програми заборонені в Україні. Якщо люди не бачать випуски його програми, то яким чином силовики дізнаються про те, на які теми він говорить в ефірі. Також він додав, що ненавидить «бандерівську і нацистську сволота».

Головний пропагандист Кремля стверджує, що в сучасній і цивілізованій Європі ніколи не буде нормального відношення до Україні.

«Я єврей, журналіст, я ненавиджу нацистську і бандерівську сволота. Кат Одеси, який спалював людей, ця людина пише на мене донос в СБУ, він стукач», — закінчив він.

Нагадаємо, раніше Соловйов розмріявся розширити межі терористичних «Л/ДНР» і включити в їх склад всю територію вільної України.

владимир соловьев

На його думку, окупанти повинні панувати аж до кордону з невизнаним Придністров’ям. Маразматичными міркуваннями він поділився в ефірі своєї програми «Недільний вечір з Володимиром Соловйовим» на телеканалі Росія 1.

«Тільки «ДНР», «ЛНР» треба визнати в межах «Новоросії». За Придністров’ї, алі як?» — єхидно висловився Соловйов.

Також раніше повідомлялося, що улюблений пропагандист президента РФ Володимира Путіна вирішив поділити Україну між трьома країнами.

Топ-пропагандист Кремля Володимир Соловйов заявив, що майже вся територія України нібито повинна бути розділена між Росією, Угорщиною і Польщею.

Зухвалий випад він озвучив під час суперечки зі скандальним українським гостем своєї передачі «Вечір з Володимиром Соловйовим» Олександр Охріменко.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Соловйов знайшов головного ворога в Україні, пропагандист вибухнув гнівом: «Ненавиджу сволота»