Спливла правда про хвору на рак Заворотнюк: ніякої коми не було

0
8960

З’явилися сенсаційні дані про стан актриси Анастасії Заворотнюк

Як пише телеграм-каналу Baza, зірка зовсім не впадала в кому, як раніше повідомляли ЗМІ.

Також стверджується, що Анастасія Заворотнюк зовсім не перебувала при смерті. Однак актриса дійсно тяжко хвора.

“Зараз в приватній клініці в Москві їй проводять курси променевої терапії. Заворотнюк складно її переносить, але – переносить. Поліорганної недостатності і паралічів у неї теж не розвивалося”, – сказано в повідомленні.

Крім того, є інформація про те, що з лікуванням Анастасії Заворотнюк допомогли друзі. Нібито, це вони зуміли прив’язати її за полісом ОМС (обов’язкового медичного страхування) до однієї з кращих приватних лікарень Москви.

“Це значить, сім’я Заворотнюк не платить за перебування в клініці ні копійки”, – зазначає телеграм-канал.

Раніше повідомлялося, що лікарям вдалося вивести Заворотнюк з критичного стану. Зараз медики готують її до термінової операції по видаленню пухлини.

«Тепер, коли вона приходить в себе в загальній палаті, підключаться онкологи і продовжиться основне протипухлинне лікування, в тому числі хірургічне. Так, видалення пухлини можливо навіть у такому важкому випадку», – розповів хірург-онколог, знайомий з ситуацій актриси.

Також медик уточнив, що «Глиобластома операбельна, правда, можливість сприятливого результату значно вище на ранніх стадіях захворювання. Але у Анастасії дуже хороші шанси».

Лікар-онколог Андрій Пилєв розповів про лікування гліобластоми – страшна болячка, яка придавила Анастасію Заворотнюк, жінка знаходиться в реанімації у важкому стані. Так за словами досвідченого фахівця, гліобластома – є вкрай агресивним видом раку і в її випадку лікарі Сконе застосовувати комбіноване лікування.

«При неоперабельний пухлини варіанти лікування теж можливі. Якщо це глиобластома – вилікуватися і прожити все життя неможливо », – заявив онколог. Він констатував, що найоптимальнішим лікування для Заворотнюк і всіх тих, кому поставили такий діагноз – спочатку є операція, а потім променева і хіміотерапія разом з використанням медикаментів. Лікування в разі операбельною пухлини триває півроку.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...
-->