Тарифи на газ ніколи не будуть колишніми! Стало відомо, скільки доведеться платити “по-новому”!

0
14

Українцям повідомили, що вже в найближчий місяць, тарифи на газ перестануть знижуватися в ціні, а якщо відбудеться стрибок курсу євро, то і зовсім подорожчає на десять відсотків. Так що, тарифи якщо і підвищаться, то не суттєво, і восени в Україні очікується незначне затишшя, пише akcenty.

Ціна одного МВт на TTF становить близько десяти євро, якщо переводити в українську систему, то це становить приблизно двісті вісімдесят три гривні за сто кубометрів.

Експерти кажуть, що: “Природно що до цієї суми необхідно додати витрати на транспортування та інше. Справжня ж вартість на газ з транзитом в серпні, в Україні, якщо не враховувати ПДВ буде максимально схожа на ціни ближнього хаба в Чехії. На даний момент вона насчітивет три тисячі шістсот гонів за одну тисячу кубометрoв. Зниження вартості на газ на території європейських хабах, яке було сформіровaно рaнее за рахунок вкрай високого пропозиції ЗПГ і трубoпрoводного гaза “.

Раніше повідомлялося про те, що Україна практично готова до опалювального сезону, і залишилося закачати близько трьох мільярдів кубометрів, щоб забезпечити українцям теплу зиму. Сезон закачування закінчиться протягом шістдесяти днів. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter заявив глава «Нафтогазу» – Андрій Коболєв.

Також, нагадуємо, що вже в кінці цього року, до кінця добігає контракт з Російською Федерацією про постачання газу в Україну. І вже з нового року, щоб транзит продовжився, потрібно буде оформляти новий договір. Але, поки що експерти не знають, чи відбудеться угода, тому що позиції країн дуже сильно відрізняються.

Російська сторона хоче запропонувати контракт на рік, але, українці не згодна з цим, і вимагає договір на десять років. Переговори на цю тему повинні будуть відбутися в столиці Бельгії вже в вересні, але, поки що Російська Федерація не підтвердила, чи будуть вони на ньому присутні.

Джерело

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...