Це Галя. Вона перелякана бо її зловили на переписуванні протоколу дільничної виборчої комісії. Правда в тому, що більше 10% протоколів переписують.

0
0

Це Галя. Вона перелякана бо її зловили на переписуванні протоколу дільничної виборчої комісії. Правда в тому, що більше 10% протоколів переписують. Це дуже багато. 10% можуть вирішити, хто стане президентом, а хто пройде до Верховної Ради і сформує уряд.

Щоб запобігти цьому ми зробили проект e-vybory.org де спостерігачі та члени вибочих комісій можуть негайно опублікувати фотокопію протоколу онлайн. Підсумковий протокол – це публічна інформація, його публікація абсолютно законна, і головне, що швидка публікація дозволяє значно зменшити бажання переписувати протоколи.

Крім публікації фотокопій, ми оцифровуємо дані з протоколу, щоб виявити в них помилки та різні аномалії. Тільки уявіть собі, що в 9% протоколів присутні дуже прості арифметичні помилки, і потім це є законним приводом для переписування протоколу.

Тому ми збираємось оцифрувати 30,000 протоколів з усіх виборчих дільниць України, прямо в ніч підрахунку голосів. Такого ще ніхто не робив.

І щоб зробити це нам потрібні волонтери.

Відчуйте себе в центрі подій ночі виборів. Давайте спільно “доженемо і обженемо” ЦВК, причому зробимо це абсолютно публічно, не для якогось кандидата чи політичної сили – а для всіх громадян України.

Заповніть форму і наші координатори зв’яжуться з вами найближчими днями: https://goo.gl/forms/WhKUDA6xkreEdo7u2

Дякую! Доречі, розшарювання цього посту це теж допомога.

link

Actionteaser.ru — тизерная реклама