У будь-якому випадку… Супрун вчепилася в крісло міністра, йти не збирається!

0
10

Уляна Супрун відома всім українцям своїми неоднозначними рішеннями. Але от питання: чи залишиться виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я на своєму посту – невідомо. За її словами, все залежить від політичного вектора уряду і нового прем’єр-міністра.

21 серпня, Супрун заявила, що не знає свою подальшу долю щодо нинішньої посади. Вона стверджує, що в будь-якому випадку все буде залежати від того, хто прийде на пост прем’єр-міністра і якими будуть його рішення. Уляна, як і решта українців, чекає з нетерпінням першого засідання нового парламенту. На ньому має виступити Володимир Зеленський, який визначить політичне спрямування країни і, можливо, відкриє особистість нового прем’єра.

Супрун стверджує, що новий уряд і буде вирішувати залишатися їй на посаді в.о. Міністра охорони здоров’я або ж немає. У будь-якому випадку рішення буде приймати не вона.

Журналісти також поцікавилися чи має намір сама Уляна залишатися на своєму посту, на що політик точно не відповіла, а знову зробила акцент на нового прем’єр-міністра. Вона додала, що її рішення залежить і від того, як Верховна рада 9-го скликання буде сприймати трансформацію системи охорони здоров’я, і ​​чи буде фінансування і політична підтримка достатньою.

Незважаючи на те, що 20 травня новообраний президент наказав Кабінету Міністрів піти зі своїх посад, Уляна Супрун, яка бере своє коріння в США, заявила, що не буде залишати посаду в.о. міністра охорони здоров’я, яку займає з 22.07.2016.

Джерело

Loading…

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...