У новому Кабінеті міністрів України може залишитися міністр зі складу минулого уряду! (Відео)

0
18

У новому Кабінеті міністрів України може залишитися міністр зі складу минулого уряду

Про це заявив депутат від “Слуги народу” Давид Арахамія. Відповідне відео публікує телеканал “Наш”. Так за словами представника партії «Слуга народу», в новому Кабінеті міністрів може залишитися міністр фінансів Оксана Маркарова – її колись рекомендували на посаду прем’єр Гройсман і сам екс-президент Петро Порошенко:

“Все, що вам говорять, що 100% ймовірність – це неправда. Так, ви маєте рацію, ймовірність у Маркарової (залишитися в Кабміні – ред.) найвища, але є багато інших людей, які обговорюються. В тому числі, Аваков і Супрун … Конкретніше сказати не можу “.

Відомо і про те, що в партії вже визначилися з кандидатом на посаду міністра закордонних справ України і ще щодо Міністра оборони країни – тут Давид Арахамія відразу зазначив, що в списку кандидатур Арсена Авакова немає:

“Щодо міністра закордонних справ вже визначилися, але не буду називати прізвище, треба щоб Офіс президента це коментував. Щодо міністра оборони – шорт-лист ще наповнюється, там неповна визначеність”, – заявив він.

Нагадаємо також, що у президента Володимира Зеленського готують законопроекти, які будуть гарантувати заохочення і захист донощикам на корупціонерів.

В Офісі президента вважають, що викривачі можуть стати «важливим інструментом подолання корупції», якщо їх правильно мотивувати, а держава, в свою чергу, забезпечить їм захист.

Відзначається, що після обговорень будуть внесені правки в законодавство.

Раніше журналіст В’ячеслав Чечило заявив, що для ліквідації корупції українцям потрібно почати з себе.

«Корупція у нас завжди чомусь персоналізована. Це Янукович, Сім’я, Порошенко, Свинарчук і так далі аж до сержанта Петренка з районного управління поліції. Але насправді корупція – це не людина, це не конкретний чиновник. Корупція – це принцип побудови суспільних відносин, це Система. », – роз’яснив він.

Також, творець «Блокчейн Україна», кріптобізнесмен Михайло Чобанян заявив, що діджіталізація дозволить значно зменшити головну проблему України – побутову корупцію. Побутова корупція – ця дрібна форма корупції, в якій задіяні в основному дрібні чиновники.

У розвинених країнах, таких як США і Великобританія, глобальна корупція також є, нагадує кріптобізнесмен. Але вона прикрита, тому що там немає корупції побутової, яку люди бачать і відчувають на власній шкірі.

Джерело

Loading…

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...