У Зеленського проговорилися про кандидатів на посади прем’єра та міністрів! “Вже визначені”!

0
7

Представник президента в Кабінеті міністрів України Андрій Герус впевнений, що Верховна Рада в перші ж дні своєї роботи сформує нову виконавчу владу

Про це він сказав в інтерв’ю «Главкому».

На думку Геруса, Верховній Раді вистачить всього двох днів для формування нового Кабміну.

«Два дні роботи нового парламенту, думаю, досить», – зазначив він.

При цьому Герус додав, що поки не визначився, де саме хоче працювати – на посаді міністра або глави парламентського комітету з питань енергетики. У той же час представник президента в Кабміні заявив, що потенційні кандидати на посади прем’єра і міністрів уже визначені.

«Є кандидати, але я не хочу називати прізвища, бо це стимулює занадто бурхливе обговорення, а воно не завжди конструктивну», – підкреслив Герус.

Раніше він також розповів, що перше засідання нового скликання Верховної Ради відбудеться вже 3 вересня. І вже з самого початку, незважаючи на урочистість події, депутати мають намір приступити до роботи. Зокрема, вже в цей день будуть названі імена деяких міністрів. Хто саме вже в цей день стане володарем заповітного «портфеля», член президентської команди не повідомляє, як і не говорить, які міністерства знайдуть нових глав в перший же день роботи парламенту.

Раніше повідомлялося, що представник президента України в уряді Андрій Герус вважає, що Кабміну потрібно змінити критерії визначення субсідіантов, щоб забезпечити малозахищених мешканців України.

За його словами, які проживають в сільських місцевостях або районних центрах пенсіонери старшого віку з пенсією менше 2 тисячі гривень, у яких прописані не проживають з ними внуки, втратили право на отримання субсидії.

Також він підкреслив, що для оформлення нових субсідіантов Кабміну необхідно змінити рішення щодо критеріїв їх визначення і, згідно цих критеріїв, частина домогосподарств вже матиме право на субсидію.

Крім того, Герус зазначив, що раніше отримували субсидії автоматично будуть отримувати їх в подальшому. «Там повинна бути максимально спрощена процедура», – вказав він.

Джерело

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...