В aрмiю бyдyть nрuзuвaтu yкрaїнцiв до 43 poкiв: В 3CУ зрoбuлu зaявy…

У 2020 році призов до армії чекає не тільки тих, кому до 27 років, а й офіцерів запасу до 43 років, які отримали військовий квиток після військової кафедри у вузі.

Як повідомив відомчому ресурсу «АрміяInform» начальник відділу комплектування офіцерським складом Управління персоналу штабу командування сухопутних військ ЗСУ Сергій Волков, у військкоматах вже уточнюють кількість цих офіцерів.

Офіцерам запасу прийде повістка, і вони повинні будуть прибути на медогляд.

Якщо дозволить стан здоров’я і немає відстрочки, а вона точно така ж, як і для солдатів-строковиків, офіцер запасу на 18 місяців поповнить ряди Збройних сил України. З них він три місяці буде займатися підготовкою за фахом, отриманої на військовій кафедрі, а потім поїде до військової частини, але не в зону ООС.

Втім, хто через шість місяців служби передумає і вирішить пов’язати своє життя з армією, може укласти контракт на рік. Правда, в такому випадку можуть відправити на передову. Якщо немає, то після закінчення служби офіцер запасу знову йде в запас.

Раніше повідомлялося, що уздовж державного кордону України Володимир Путін розмістив боєздатну багатотисячну угруповання військ. Про це заявив представник ГУР МОУ Вадим Скібіцький.

В цілому, уздовж кордону з Україною Російська Федерація, в тому числі і на окупованих територіях, розмістила близько 87-90 тисяч військовослужбовців.

«Також це 1 100 танків 2 500 бойових броньованих машин, 1 600 артилерійських і ракетних систем, 340 бойових літаків і 240 бойових вертольотів, понад 50 кораблів / катерів і 6 підводних човнів», – додав офіцер розвідки.

Не виключено, що Росія може готується до повномасштабного вторгнення в Україну.

Джерело:bbc-ccnn.com

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

В aрмiю бyдyть nрuзuвaтu yкрaїнцiв до 43 poкiв: В 3CУ зрoбuлu зaявy…