Величезна інопланетна армія рухається на Землю. ВІДЕО

0
0

Відомий уфолог Джордж Грем в своєму YouTube-каналі «Streetcap1» опублікував відео, в якому поділився новими спостереженнями.

Про це повідомляє Телеграф.

пеціаліст останнім часом проявляє особливий інтерес до знімків НАСА, які розкривають околосолнечное простір.

В черговий раз уфологом був помічений гігантський НЛО, який пролітає повз світила. Сплутати об’єкт з корональної масою, випущеної Сонцем, було неможливо. Деякі розрахунки Джорджа показали, що корабель інопланетян за розмірами можна порівняти з нашою планетой.Учение з НАСА ніяк не прокоментували спостереження уфолог. Варто відзначити, що на поверхні зірки регулярно відбуваються якісь аномалії. Експерти не сприймають здогади уфологів всерйоз, так як останні нібито роздмухують з мухи слона.

Варто відзначити, що раніше китайські вчені змогли пояснити сигнали, які приходять на нашу планету з далекого космосу.

Відомо, що одна з існуючих гіпотез припускає, що це явище пов’язане з діяльністю інопланетних цивілізацій. На думку китайських астрофізиків, спалахи пов’язані з утворенням кори на «дивних» зірках. Про це пишуть китайські галузеві видання.

Дослідники вважають, що джерелом загадкових сигналів стає особливий тип нейтронних зірок – дивні зірки. У надрах цих об’єктів утворюється кваркові «суп», який складається з трьох різновидів кварків, включаючи дивні кварки. Ця матерія знаходиться в найнижчому енергетичному стані, що робить її стабільною.

Джерело: onlineua.club

Загрузка...