Ветеран АТО: у мене лише одне питання – за, що ДБР тягає Порошенко на допити і відкриває справу на Парубія?

0
96

Як тепер уже стало відомо, в тому числі, і з новин телеканалу «1 + 1», Україна розрахувалася за кредитами МВФ 2014 року, гроші ніхто не крав, все було прозоро, претензій у Заходу немає. 

Формула «Роттердамі +» давала найнижчу ціну на вугілля, ніхто на цій схемі не збагачувався. Як передає  replyua.net , про це у своєму блозі пише блогер, ветеран  АТО  Валерій Прозапас.

Він зазначає, з заробітком на крові тим більше все очевидно – або тепер на війні заробляє хтось інший, або це брехня, в якій взяли участь зацікавлені сили з журналістами різних мастей, включаючи Біґуса.

Валерій Прозапас пише, тепер ми бачимо, як на посаду керівника «Укроборонпрому» без конкурсу призначається людина, яка мала бізнес і кілька років проживав у Москві. 

Міжнародна підтримка України фактично згорнута, антипутінської коаліції більше немає, як такої, РФ отримує майже все, що хоче і тепер лідери Європи публічно закликають зняти санкції з Москви і помиритися з Росією, тому що в цьому зацікавлений ЄС. В

алерій Прозапас зазначає, у нього, у зв’язку з цим лише одне питання виникає: за, що ДБР тягає  Порошенко  на допити і відкриває справу на Парубія?

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...
-->