“Вони оголосили нам війну”: Путін виступив з ЖОРСТКОЮ заявою

Очільник Кремля Володимир Путін заявив, що русофоби й націоналісти з інших країн намагаються скоротити простір російської мови у світі та оголошують цим війну РФ. Про це він повідомив на засіданні Ради з російської 5 листопада, передає ONLINE.UA.

За словами Путіна, на РФ лежить величезна відповідальність за збереження, розвиток і поширення російської мови, російської літератури.

«Тим більше сьогодні, коли ми стикаємося зі спробами штучно – я хочу це наголосити, – саме штучно, грубо, часом абсолютно безцеремонно скоротити простір російської мови у світі, витіснити її на периферію.

Війну російській мові оголошують не лише печерні русофоби, – а це ми теж спостерігаємо, думаю, що це не секрет, – різного роду маргінали, тут активно працюють і агресивні націоналісти.

На жаль, у деяких країнах це стає цілком офіційною державною політикою. Але за нею – і це теж повинно бути зрозуміло і ясно – все той же тиск, пряме порушення прав людини, в тому числі права на рідну мову, на культуру та історичну пам’ять», — заявив Путін.

Він також додав, що наразі перед РФ стоять два рівновеликі завдання.

«Перше – це забезпечити гідний рівень знань, загальної грамотності громадян Росії (…). Друге – реалізувати дієву систему підтримки російського мовного середовища за кордоном в інформаційній, в освітній, у гуманітарній сферах», — заявив очільник країни окупанта.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Вони оголосили нам війну”: Путін виступив з ЖОРСТКОЮ заявою