З чистого аркуша, так з чистого аркуша: Саакашвілі запропонував винести АП, Кабмін, Верховну Раду за межі Києва

0
6

Поки друзі та партнери Володимира Зеленського мляво піарять ідею переносу АП у “прозорий офіс” десь у межах історичного центру столиці, Михайло Саакашвілі з притоманою йому енергією “взяв бика за роги”, апелюючи до свого досвіду президента Грузії, і взагалі позбавити киян напряжного сусідства з топовими “слугами народу”.

Повідомляє patrioty.org.ua

Так у гарячу передвиборчу агітацію з популяризації “Руху нових сил” Михайло Саакашвілі вкинув радикальну пропозицією – прибрати взагалі з Києва адміністративний центр України в інший населений пункт. Відповідну заяву він зробив в ефірі телевізійного каналу 112 Україна.

Саакашвілі стверджує, що в Грузії за часів його президентства парламент перенесли з Тбілісі в Кутаїсі в будівлю – “набагато гірше, ніж будівля Верховної Ради України”.

“Ми перенесли парламент в Кутаїсі – і я хочу, щоб в Україні теж зробили, щоб адміністративний центр винести за межі Києва, новий будинок, з чистого аркуша почати”, – заявив політик.

Можливо запальний Міхо дещо “перегнув палицю” з кутаїсьським прикладом – перенос адміністративного центру за пів країни і втрата столичного статусу навряд порадує киян. Інша справа переселити “слуг народу” кудись на периферію мегаполіса. Скажімо, Троєщина мабуть була б рада прийняти їх всіх скопом, разом з новими мостами, метро і цінами на нерухомість.

Парламентсько-урядове адміністративне містечко можна було б облаштувати й десь на під’їздах до аеропорту “Бориспіль”. – І затишно, подалі від майданного Хрещатика, і кортежі з іноземними делегаціями не треба ганяти через пів Києва, влаштовуючи транспортний колапс, і бігти з країни, у випадку чого, буде ближче…

Источник

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Loading...